Aktualności

Już wkrótce zaczynamy sezon na pokazy karczownic Orec i zapraszamy do przekazywania zgłoszeń zanim w kalendarzu zabraknie terminów! Pokaz jest bezpłatny, bez zobowiązań i może się odbyć u Ciebie na miejscu! Szanujemy Twój czas, dlatego o nic nie musisz się martwić – wystarczy wysłać zgłoszenie, a my zajmiemy się organizacją i przyjedziemy z maszynami.
Czy warto? Ciebie to nic nie kosztuje, ani do niczego nie zobowiązuje. Wszyscy dotychczasowi uczestnicy takich prezentacji maszyn byli zadowoleni przede wszystkim z faktu, że mogli wówczas osobiście przetestować maszynę, sprawdzić jak się prowadzi, jak karczuje zarośla i jakie są tego efekty oraz w jakie udogodnienia wyposażona jest dana karczownica. Podczas takiego DEMO możesz na bieżąco konsultować się z naszymi specjalistami, by trafnie wybrać karczownicę spełniającą Twoje konkretne potrzeby.Nasze doświadczenie potwierdza, że tylko praktyczne przetestowanie maszyny jest rzetelną podstawą do podjęcia decyzji, a zorganizowaliśmy już wiele takich prezentacji w całej Polsce. Odwiedziliśmy między innymi kilka plantacji borówki amerykańskiej, farm fotowoltaicznych, koksownię, karczowaliśmy pokazowo pobocza dróg gminnych i strome zbocza, kosiliśmy chaszcze na podmokłym dnie podsuszonego stawu rybnego, dzięki czemu w stawie wznowiono hodowlę. Obejrzenie maszyny w Internecie czy na targach branżowych nie oferują możliwości przetestowania maszyn!Jesteś zainteresowany prezentacją na Twoim terenie?
Zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem! Zapraszamy!

Sprawdź naszą ofertę maszyn i zobacz, która konkretnie maszyna Cię interesuje,

przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:
  • Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938,
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec 
 
 Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły, a następnie przyjedziemy z karczownicami Orec do Ciebie!

Katalog OREC

S5 Box