Aktualności

Pod koniec lata br. nasze Autoryzowane Centrum Orec – firma Mirbest z Białegostoku zorganizowała dla Zakładu Komunalnego przy Urzędzie Miasta pokaz sprawnego koszenia zarośli na poboczach nieutwardzonych dróg gminnych.
Do tego celu wybraliśmy 2 karczownice:

  • rotacyjną SH71H o szerokości roboczej 70 cm i wyposażonej w 2 napędzane mocnym pasem klinowym wymienne noże z hartowanej stali do koszenia oraz do mulczowania oraz
  • traktorową MR830 o szerokości roboczej 83 cm i wyposażoną w przekładnię hydrostatyczną oraz blokadę mechanizmu różnicowego PRO.
Dzięki możliwości zablokowania dyferencjału - co znacznie poprawia przyczepność - maszyny sprawnie i szybko pokonały gęste zarośla oraz krzewy. Warto zwrócić uwagę też na ekologiczne zalety karczownic Orec: wyprodukowany przez nie rozdrobniony pokos może być jeszcze pożytecznie zutylizowany i dzięki tym maszynom możliwe jest całkowite wyeliminowanie palenia traw.Zapraszamy do naszych Autoryzowanych Centrów Orec, w których nasi eksperci udzielą szczegółowych informacji o maszynach, odpowiedzą na pytania i doradzą karczownicę najlepiej spełniającą Państwa potrzeby!

Katalog OREC

S5 Box