O nas


Karczownice OREC – japońska hartowana stal do koszenia wysokich traw

Nieregularne koszenie wysokich traw zwłaszcza w trudnych warunkach terenowych wymaga zastosowania właściwie dobranych kosiarek, których ostrza, silnik oraz konstrukcja są przeznaczone do szybkiego i zarazem dokładnego skoszenia dziko rosnących traw, roślin o grubych łodygach, a nawet krzewów i pni o niedużym przekroju. Wszystkie te parametry spełniają nowe na polskim rynku japońskie karczownice OREC.OREC Co., Ltd. jest japońskim producentem innowacyjnych maszyn do pielęgnacji zieleni w branży komunalnej, dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa. Wszystkie maszyny powstają w Japonii według wyśrubowanych japońskich standardów jakości i cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie, między innymi we Francji, Niemczech, Włoszech, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Islandii, Autralii,  Słowenii, na Węgrzech i Łotwie. Jedną z grup produktowych OREC są karczownice. Niezawodne i trwałe kosiarki rotacyjne, bijakowe i traktorowe do wysokich traw wyposażone m. in. w niezawodne silniki japońskich producentów oraz części tnące wykonane z najlepszej hartowanej stali, o której Japończycy, słynący z samurajskich mieczy katan, wiedzą wszystko.Głównymi użytkownikami karczownic OREC są firmy komunalne zajmujące się pielęgancją i porządkowaniem obszarów zielonych, sadownicy, rolnicy, właściciele winnic i farm fotowoltaicznych, itp., którzy potrzebują maszyn o solidnej kostrukcji, niezawodnych w wieloletniej pracy w trudnych warunkach, łatwych w obsłudze i serwisowaniu oraz zapewniających rentowność eksploatacji.


ARIES POWER EQUIPMENT – GENERALNY DYSTRYBUTOR KARCZOWNIC OREC W POLSCE

Od ponad 25 lat dostarczamy na polski rynek najlepsze japońskie maszyny renomowanych na świecie producentów, jak Honda, Mikasa, Kubota, Matsusaka, Daishin. W wyborze maszyn i urządzeń do naszej oferty, kierujemy się przede wszystkim najwyższą jakością produkcji, wieloletnią niezawodnością, innowacyjnymi rozwiązaniami zwiększającymi rentowność eksploatacji, łatwością obsługi i aspektem ekologicznym.

W tym roku naszą ofertę wzbogaciliśmy o kolejne maszyny -  profesjonalne karczownice OREC  produkowane w całości w Japonii według restrykcyjnych japońskich standardów jakości. Wszystkie proponowane modele karczownic rotacyjnych, bijakowych i traktorowych wyposażone są w specjalne noże z hartowanej stali, których proces produkcji jest efektem wielowiekowej japońskiej tradycji, wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu legendarnych katan.

Karczownice – specjalne kosiarki do wysokiej trawy i do pracy na trudnym terenie – przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji oraz porządkowania terenów zielonych, doskonale uzupełniają naszą ofertę maszyn i urządzeń ogrodniczych Honda obejmującą grupę maszyn komunalnych MULTIPRO oraz nowoczesne roboty koszące Honda Miimo, kosiarki, glebogryzarki, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, nożyce do żywopłotów, dmuchawy czy rębaki z silnikami Honda.

Naszymi przedstawicielami w Polsce są Autoryzowani Dilerzy wykwalifikowani w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży i serwisu karczownic OREC, którzy w każdej chwili służą fachową poradą na temat najwłaściwszego wyboru maszyny do konkretnych potrzeb.

OREC NA ŚWIECIE

Katalog OREC

S5 Box