O nas


Karczownice OREC – japońska hartowana stal do koszenia wysokich traw

Nieregularne koszenie wysokich traw zwłaszcza w trudnych warunkach terenowych wymaga zastosowania właściwie dobranych kosiarek, których ostrza, silnik oraz konstrukcja są przeznaczone do szybkiego i zarazem dokładnego skoszenia dziko rosnących traw, roślin o grubych łodygach, a nawet krzewów i pni o niedużym przekroju. Wszystkie te parametry spełniają nowe na polskim rynku japońskie karczownice OREC.OREC Co., Ltd. jest japońskim producentem innowacyjnych maszyn do pielęgnacji zieleni w branży komunalnej, dla rolnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa. Wszystkie maszyny powstają w Japonii według wyśrubowanych japońskich standardów jakości i cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie, między innymi we Francji, Niemczech, Włoszech, krajach Beneluksu, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Islandii, Autralii,  Słowenii, na Węgrzech i Łotwie. Jedną z grup produktowych OREC są karczownice. Niezawodne i trwałe kosiarki rotacyjne, bijakowe i traktorowe do wysokich traw wyposażone m. in. w niezawodne silniki japońskich producentów oraz części tnące wykonane z najlepszej hartowanej stali, o której Japończycy, słynący z samurajskich mieczy katan, wiedzą wszystko.Głównymi użytkownikami karczownic OREC są firmy komunalne zajmujące się pielęgnacją i porządkowaniem obszarów zielonych, sadownicy, rolnicy, właściciele winnic i farm fotowoltaicznych, itp., którzy potrzebują maszyn o solidnej konstrukcji, niezawodnych w wieloletniej pracy w trudnych warunkach, łatwych w obsłudze i serwisowaniu oraz zapewniających rentowność eksploatacji.

Profesjonalne karczownice OREC produkowane są w całości w Japonii według restrykcyjnych japońskich standardów jakości. Wszystkie proponowane modele karczownic rotacyjnych, bijakowych i traktorowych wyposażone są w specjalne noże z hartowanej stali, których proces produkcji jest efektem wielowiekowej japońskiej tradycji, wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu legendarnych katan. Karczownice – specjalne kosiarki do wysokiej trawy i do pracy na trudnym terenie – przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji oraz porządkowania terenów zielonych, doskonale uzupełniają naszą ofertę maszyn i urządzeń ogrodniczych Honda.

Generalnym Dystrybutorem karczownic OREC w Polsce jest Aries Power Equipment, zaufany dostawca maszyn i urządzeń renomowanych światowych producentów.
Kosiarko-karczownice OREC dostępne są w Autoryzowanych Centrach OREC, w których wykwalifikowani w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży i serwisu specjaliści służą fachową poradą na temat najwłaściwszego wyboru maszyny do konkretnych potrzeb. Najbardziej popularna karczownica OREC, FL500BC – mała maszyna do zadań specjalnych, dostępna jest w całej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Aries Power Equipment 

 

ARIES POWER EQUIPMENT

Nowoczesny świat niezawodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych.
Aries Power Equipment Sp. z o.o. od blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek nowoczesne maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych światowych producentów, które są przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, profesjonalistów oraz instytucji i służb państwowych. W wyborze producentów - partnerów biznesowych i produktów, firma kieruje się kluczowymi dla użytkowników kryteriami, które są gwarancją niezawodności i wieloletniej eksploatacji, jak najwyższa jakość, wieloletnia niezawodność, innowacyjność rozwiązań zwiększających rentowność eksploatacji, łatwość obsługi i przyjazne dla środowiska działanie maszyn.

Generalny Dystrybutor Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce

Aries Power Equipment, od początku swojego istnienia, zaopatruje polski rynek w szeroką gamę maszyn i urządzeń Koncernu Honda, który od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości i liderem światowej myśli technicznej, co potwierdzają międzynarodowe wyróżnienia, np.

  • rankingi „Best Global Brands” (Najlepsze Marki Świata – w 2019r. 29. pozycja),
  • ranking firmy doradczej INTERBRAND ZINTZMEYER & LUX najbardziej ekologicznych marek świata (3. Pozycja w 2012 r.),
  • IBEX Innovation Award 2016 za innowacyjne technologie przyjazne przyszłym użytkownikom zastosowane w silnikach zaburtowych Honda Marine BF4/5/6.


Koncern Honda jest również od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów. Koncern Honda, idąc z duchem potrzeb nowoczesnego świata, rozwija także ekologiczną technikę w ogrodzie proponując nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia, wyciszone urządzenia spalinowe o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin. Kosiarki Honda posiadają znak handlowy E-spec - przyjaciel środowiska wyróżniający je za wdrożenie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Odzwierciedleniem japońskiej jakości jest wydłużony, 5-letni okres gwarancji przyznawany przez Aries Power Equipment klientom indywidualnym, którzy przestrzegają warunków gwarancji.
W ofercie Aries Power Equipment znajdują się urządzenia Honda do pielęgnacji ogrodów, jak kosiarki spalinowe wyposażone w silniki o ponadnormatywnie obniżonym poziomie emisji spalin Super Komfort HRX, IZY HRG, kosiarki dla profesjonalistów PROF HRH oraz kosiarki elektryczne HRE, kosiarki akumulatorowe IZY ON, rodzina robotów koszących Honda Miimo www.miimo.pl, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, glebogryzarki, nożyce do przycinania żywopłotów, profesjonalny zestaw Multipro® do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich, profesjonalny zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze oraz motopompy Honda i wyposażone w silniki Honda, rodzina profesjonalnych agregatów prądotwórczych EA z silnikami Honda uzupełniająca ofertę agregatów Honda, odśnieżarki, maszyny do zrębkowania GTS z silnikami Honda, silniki zaburtowe i pontony składane Honda Marine.

Wyłączny Dystrybutor maszyn i urządzeń światowych producentów

Aries Power Equipment jest również wyłącznym dystrybutorem produktów innych renomowanych japońskich i światowych producentów, jak maszyn budowlanych MIKASA, motopomp MATSUSAKA i DAISHIN, agregatów prądotwórczych HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężnych silników KUBOTA, minikoparek AIRMAN, Aries Pump – elektrycznych pomp zatapialnych, przenośnych banków energii, bogatej gamy kosiarek WALKER.

Twój zaufany dostawca

Firma Aries Power Equipment, współpracując z najlepszymi na świecie producentami i nieustannie doskonaląc kunszt obsługi klienta, zbudowała silną pozycję rynkową wiarygodnego dostawcy cieszącego się zaufaniem indywidualnych i profesjonalnych klientów. Jest również uznanym dostawcą maszyn i urządzeń dla instytucji publicznych oraz służb państwowych - partnerami firmy w Polsce są między innymi: Ochotnicza i Państwowa Straż Pożarna, w tym jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratownictwa, MON, MSW, Policja, Państwowa Straż Rybacka, Ratownictwo Morskie, służby ochrony Parków Narodowych, GOPR, WOPR.

Dbamy o komfort klienta

Firma Aries Power Equipment, stosując filozofię i motto przewodnie HONDA „Najpierw człowiek, potem maszyna”, stworzyła w Polsce szeroką sieć ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych, w których o obsługę klientów dbają wykwalifikowani sprzedawcy i mechanicy. Nad jakością doradztwa przy zakupie i jakością usług posprzedażowych czuwa 40-osobowy zespół Aries Power Equipment, który na bieżąco współpracuje z siecią sprzedaży, klientami i serwisem.

Dzięki magazynowi HONDA w Pniewach, którego wsparciem jest Centralny Magazyn Honda w Belgii, dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przy standardowym zamówieniu sięga 97%, a potrzebne do wymiany części są dostarczane do Punktu Serwisowego w terminie do 3 dni. Więcej informacji o Aries Power Equipment.

Nasze strony internetowe: 

OREC NA ŚWIECIE

Katalog OREC

S5 Box