Aktualności

9 września 2023 r. zakończyła się tegoroczna edycja Targów Green Area Show, które odbywały się w Mostkach k/Świebodzina od czwartku 7 września. Mieliśmy przyjemność zaprezentować na Targach profesjonalne maszyny produkcji japońskiej i prosto z USA, czyli kosiarko-karczownice Orec do koszenia wysokich traw i zarośli oraz amerykańskie ridery ZeroSkręt Walker. Przyjemność była i jest tym większa, że nasze stoisko odwiedziło wiele osób z bardzo konkretnymi pytaniami i potrzebami. Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, za poświęcony nam czas i konstruktywne rozmowy.
Zainteresowanie nowymi rozwiązaniami w technice agro-ogrodniczej z roku na rok jest coraz większe, co potwierdza i frekwencja na wydarzeniach branżowych, i fakt, że tegoroczne Targi Green Area Show w Mostkach odwiedzili nie tylko znawcy maszyn z Dolnego Śląska, Śląska, ale też z odległego Białegostoku. Profesjonaliści poszukują maszyn, które spełniają ściśle zdefiniowane potrzeby, jak kompaktowa konstrukcja, jakość i wydajność, komfort obsługi. Nasza 30-letnia obserwacja rynku i bezpośrednie rozmowy z użytkownikami maszyn umożliwiają nam szybką reakcję i dostarczenie na polski rynek nowości technicznych – nowości, które już zostały sprawdzone w praktyce. Efektem tych działań było poszerzenie naszej oferty o profesjonalne kosiarko-karczownice Orec produkowanych w całości w Japonii.Karczownice Orec – rotacyjne, bijakowe, traktorowe (w tym 4WD) – zapewniają nie tylko renomowaną jakość, ale również przemyślaną funkcjonalność, np. RMK151 z 1 ruchomym ramieniem i RM60 W z 2 uchylnymi ramionami wyposażonymi w odrębny system tnący. Tworzone z myślą o pracy w trudnych warunkach terenowych Japonii i z wyjątkowym szacunkiem dla efektywności pracy, zyskały wielu zwolenników w innych krajach, w których profesjonaliści z branży ogrodniczej, komunalnej eksploatują te maszyny od wielu już lat.Profesjonaliści, którzy odwiedzili nasze stoisko na Green Area Show 2023, zwrócili uwagę na maszyny Orec ze względu na prostotę i jakość konstrukcji, intuicyjną obsługę, kompaktowe rozmiary, potwierdzając też, że maszyny te budzą zaufanie. My dziękujemy za dobre opinie i owocne spotkania!Dlaczego warto wybrać karczownicę Orec?
Zapraszamy do naszych praktycznych poradników, w tym do wyjaśnień:


Wszystkich zainteresowanych maszynami Orec zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Orec oraz do zamawiania bezpłatnych pokazów wybranych maszyn na Państwa terenie, które organizujemy w każdym sezonie.Jak zarezerwować bezpłatny pokaz? Wystarczy zapoznać się z ofertą i przekazać zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:
Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec.

Katalog OREC

S5 Box