Aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej edycji Targów GREEN AREA SHOW, które odbędą się 7 – 9 września br. w Mostkach k/Świebodzina (woj. lubuskie). Targi te są skierowane do profesjonalistów i wszystkich osób zainteresowanych techniką w branży ogrodniczej i komunalnej. Podstawową zaletą wydarzenia jest możliwość dokładnego obejrzenia maszyn oraz ich przetestowanie. Organizator zapewnia także interesujący program konferencji i seminariów branżowych.

Spotkajmy się na Green Ares Show 2023!

Na GaShow 2023 zaprezentujemy przekrój naszej oferty kosiarko-karczownic Orec, czyli wybrane maszyny rotacyjne, bijakowe i traktorowe. Są to maszyny skonstruowane przez japońskich inżynierów i w całości produkowane w Japonii z myślą o praktycznej funkcjonalności w trudnych warunkach, wysokiej wydajności i skuteczności. Ich niepodważalna jakość zapewnia wieloletnią, intensywną eksploatację.

Karczownice Orec to maszyny profesjonalne przeznaczone do koszenia bardzo wysokich traw i chwastów, karczowania krzewów, zarośli i drzew o małej średnicy pnia. Zależnie od modelu i zastosowanych rozwiązań stosowane są w branży komunalnej i ogrodniczej, do koszenia dużych przestrzeni, poboczy dróg, nieuprawianych gruntów przeznaczonych na przykład pod inwestycje budowlane, farm fotowoltaicznych, upraw rzędowych. Zbudowane są na solidnej konstrukcji ramowej, wyposażone w niezawodne silniki Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego. Modele różnią się szerokością roboczą, systemem tnącym i przekładnią. Największe maszyny, karczownice traktorowe, wyposażone są w przekładnię hydrostatyczną, pompę hydrauliczną i szerokie koła, a dwie z nich są też wyposażone w ruchome ramię boczne z odrębnym systemem tnącym: RMK 151 w 1 ramię, RM60 W – w 2 ramiona boczne.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy jaką maszynę wybrać do indywidualnych potrzeb.


GREEN AREA SHOW
7 - 9 września 2023 r.
Mostki k/Świebodzina
(woj. lubuskie)Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://gashow.pl/pl/

Katalog OREC

S5 Box