Aktualności

Kwiecień. Trawy rosną. Chwasty rosną. Zarośla wypuszczają liście i ograniczają widoczność. Do wykoszenia wszelkich niepożądanych w danym miejscu wysokich roślin i tych o twardych łodygach, w tym krzewów, rekomendujemy bardzo skuteczne kosiarko-karczownice Orec. Maszyny te, dostępne na polskim rynku od kilku lat, zdobyły zaufanie już wielu profesjonalistów i z powodzeniem pracują na farmach fotowoltaicznych, na plantacjach owoców i warzyw, na poboczach dróg oraz na nieużytkach, które dzięki tym maszynom zostały szybko przygotowane pod nowe inwestycje.
Opinie użytkowników są ważne, ale najważniejsze są własne doświadczenia, dlatego co roku organizujemy bezpłatne pokazy maszyn Orec, by każdy zainteresowany mógł osobiście przetestować wybraną maszynę. My zajmujemy się organizacją pokazów, a mamy już w tym spore doświadczenie, bo tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy 48 takich spotkań w całej Polsce.

Pokaz praktyczny maszyn nie jest stratą czasu, lecz najpewniejszą formą sprawdzenia maszyn pod każdym kątem. W tym czasie można zweryfikować ich wydajność, komfort prowadzenia maszyny, japońską jakość konstrukcji i systemów tnących. To również optymalna forma wyboru maszyny do własnych potrzeb.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradnikami technicznymi:

 

Pokazy są bezpłatne i bez zobowiązań. Wystarczy zgłosić zainteresowanie pokazem wybranej/-ych maszyn Orec, a my przyjedziemy z maszynami w ustalonym wspólnie terminie i na miejscu odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!


Sprawdź ofertę

Sprawdź naszą ofertę maszyn
i zobacz, która konkretnie maszyna Cię interesuje,Sprawdź ofertę
Przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:

Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec 


Sprawdź ofertę
Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły, a następnie przyjedziemy z karczownicami Orec do Ciebie!

Katalog OREC

S5 Box