Aktualności

13 stycznia br. zakończyły się kolejne Targi Sadownictwa i Sadownictwa. Wszystkim producentom i plantatorom serdecznie dziękujemy za spotkania na stoisku i zainteresowanie naszymi propozycjami. Dziękujemy także za bardzo konstruktywne rozmowy, których efektem będą m. in. prezentacje DEMO Orec w terenie. Pięć osób, które dały szansę szczęśliwemu losowi w Konkursie Orec, otrzymują od nas Talon na zakup maszyny Orec z rabatem 2%!
Zaprezentowane karczownice traktorowe RMK151 i nowa RM60 W okazały się strzałem w dziesiątkę! Maszyny te, wyposażone w ruchome ramiona boczne – RMK151 w 1 ramię, RM60 W – 2 ramiona, skonstruowane specjalnie dla plantatorów upraw rzędowych, cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem fachowców. Są to maszyny bezkonkurencyjne na polskim rynku praktycznie pod każdym względem i właśnie te nowatorskie rozwiązania techniczne przykuwały uwagę odwiedzających.

Pierwotnie konstruowane na rynek japoński, a następnie dostosowane do warunków plantacji w innych krajach, maszyny te spełniają precyzyjnie potrzeby producentów owoców i warzyw, szkółkarzy, właścicieli winnic. Zapewniają mechaniczne odchwaszczanie międzyrzędzi plantacji w sposób bezpieczny dla upraw oraz instalacji. Można się o tym przekonać osobiście, ponieważ organizujemy bezpłatne pokazy testujące na terenie osoby zainteresowanej. Wystarczy przesłać nam zgłoszenie.

Na stoisku TSW2022 zaprezentowaliśmy również inny asortyment urządzeń znajdujących zastosowanie w szeroko rozumianym rolnictwie:Wszystkich zainteresowanych naszymi propozycjami zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych Autoryzowanych Punktów Sprzedaży – Centrów Orec oraz Autoryzowanych Dilerów Honda, gdzie nasi eksperci zawsze służą głosem doradczym w kwestii najlepszego wyboru maszyn i zapewnią profesjonalne usługi serwisowe.

Katalog OREC

S5 Box