Aktualności

Najlepszy sposób na sprawdzenie czy maszyna spełnia wszystkie oczekiwania? To bez wątpienia możliwość osobistego przetestowania maszyny, więc jeśli szukasz niezawodnej karczownicy do koszenia wysokich traw, gęstych zarośli o twardych łodygach czy krzewów, wykaszania roślin na plantacjach rzędowych i na farmach fotowoltaicznych, do wiosennego koszenia sadów i poboczy dróg, zgłoś zainteresowanie bezpłatnym pokazem DEMO karczownic Orec!
W naszej ofercie znajdziesz karczownice rotacyjne, bijakowe i traktorowe (2WD i 4WD). Wszystkie wyróżniają się solidną konstrukcją ramową, są produkowane w 100% w Japonii i są wyposażone w wyjątkowo wytrzymałe ostrza z hartowanej stali, silniki Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego. Karczownice traktorowe - RM830, RM952, RM982F 4WD, RMK150 i najnowsza maszyna RMK151 (udoskonalona wersja RMK150) są wyposażone w przekładnię hydrostatyczną, pompę hydrauliczną i szerokie koła, które zapewniają bezpieczną i sprawną pracę na obszarach o nierównym ukształtowaniu powierzchni oraz na zboczach o dużym stopniu nachylenia.

Plantatorów upraw rzędowych czy właścicieli farm fotowoltaicznych mogą zainteresować karczownice RMK150 i RMK151, których unikalna konstrukcja z podwójnym systemem tnącym jest zaprojektowana specjalnie z myślą o pielęgnacji plantacji borówki, winnic, sadów. RMK150 doskonale sprawdza się w funkcji karczownicy-pielnika do odchwaszczania plantacji borówki (Zobacz opinię użytkownika). Doskonałym przykładem niezawodności i skuteczności jest również RM982F, której system tnący zdaje egzamin w praktyce, zwłaszcza na terenach, gdzie w wysokiej trawie mogą się znajdować kamienie, rury, butelki czy puszki, lepiej od kosiarek wysięgnikowych.

Pokaz jest bezpłatny, bez zobowiązań i może się odbyć u Ciebie na miejscu! Szanujemy Twój czas, dlatego o nic nie musisz się martwić – wystarczy wysłać zgłoszenie, a my zajmiemy się organizacją i przyjedziemy z maszynami. Zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem!

Sprawdź naszą ofertę maszyn i zobacz, która konkretnie maszyna Cię interesuje, przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:

  • Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938,
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec

Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły, a następnie przyjedziemy z karczownicami Orec do Ciebie!

 

Katalog OREC

S5 Box