Aktualności

W dniach 23-25 kwietnia 2024r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER organizowane dla wszystkich zainteresowanych usługami, infrastrukturą i produktami dotyczącymi fotowoltaiki, energii wiatrowej/wodnej/geomermalnej, biomasy, biopaliw. Nie możne tam zabraknąć oferty Orec, w której znajdują się nowoczesne i bardzo praktyczne kosiarko-karczownice RMK151 i RMK180 przeznaczone do mechanicznego koszenia i odchwaszczania terenu farm fotowoltaicznych i wiatrowych.


Targi GreenPower 2024


Na stoisku 31 w pawilonie 5A zaprezentujemy kosiarki Orec RMK 151 i RMK180 oraz nowości w naszej ofercie, czyli maszyny niemieckiej marki AGRIA z technologią zdalnego koszenia na czele.Orec RMK 151  (szer. koszenia 135-150 cm) i RMK180 (szer. koszenia 162-177 cm) to maszyny traktorowe z innowacyjną konstrukcją ruchomego ramienia wyposażonego w odrębny system tnący co znacznie poszerza szerokość koszenia, ale przede wszystkim zapewnia łatwe i szybkie skoszenie roślin pod panelami PV i wokół infrakstruktury instalacyjnej. Kosząc tego typu teren wymienionymi maszynami, eliminuje się konieczność dodatkowego obkaszania instalacji kosą. Dzięki tym rozwiązaniom usprawnia się organizację pracy i rentowność usług, zaś utrzymanie farmy fotowoltaicznej staje się łatwiejsze i tańsze. W obecnej chwili kosiarki RMK 151 pracują już w Polsce na wielu farmach PV i cieszą się uznaniem profesjonalistów. W tym roku wprowadziliśmy na polski rynek większą maszynę o takiej samej konstrukcji – RMK 180. Innowacją RMK 180 jest jeszcze lepszy system koszenia ramienia bocznego, które wyposażono w dwie głowice z 2 nożami stałymi oraz w głowicę żyłkową. Takie rozwiązanie jeszcze lepiej spełni oczekiwania profesjonalistów zajmujących się utrzymaniem terenu farm PV.

Zapraszamy na nasze stoisko 31 w pawilonie 5A! Będzie to idealna okazja do bliższego poznania potencjału prezentowanych maszyn, a my z przyjemnością wprowadzimy Państwa w tajniki konstrukcji kosiarek Orec oraz Agria.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER
23-25 kwietnia 2024
Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Aries Power Equipment – stoisko 31/5A
Więcej informacji o Targach Grennpower


Dlaczego odchwaszczanie farm PV jest potrzebne? Wyjaśnienia znajdują się w naszym poradniku „Mechaniczne odwaszczanie farmy fotowoltaicznej – poradnik techniczny"

Katalog OREC

S5 Box