Aktualności

Kosiarko-karczownice Orec, które zdobywają coraz większe zaufanie ich użytkowników, swoją renomę zawdzięczają jakości, funkcjonalności i praktycznym rozwiązaniom technicznym, wydajności oraz łatwej i niezwykle ważnej bieżącej konserwacji, która może być wykonana przez użytkownika maszyny.


Kosiarko-karczownice Orec

Dla profesjonalistów, którzy koszą i odchwaszczają zarządzane lub uprawiane przez nich tereny – sady, plantacje rzędowe, farmy fotowoltaiczne, pobocza dróg, itp. – kluczowymi zaletami tych maszyn są przede wszystkim wydajność i pewność dobrze wykonanej pracy, czyli szybko i dokładnie. Cenią też ich trwałość, solidną i kompaktową konstrukcję oraz przemyślane rozwiązania i łatwą dostępność do wszystkich kluczowych elementów podlegających konserwacji.

Łatwa dostępność do kluczowych elementów konstrukcji to jedna z najlepiej przemyślanych przez japońskich inżynierów zalet budowy karczownic Orec, która ułatwia pracę użytkownikom oraz Autoryzowanym Serwisom Orec, w których powinno się dokonywać coroczne przeglądy techniczne maszyn. Niektóre czynności konserwacyjne powinny być rytuałem użytkowników, zaś coroczne przeglądy techniczne i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych bieżących problemów leżą po stronie Autoryzowanych Serwisów Orec.

Autoryzowane Centra i Serwisy Orec to starannie dobrani fachowcy znający kosiarko-karczownice Orec „od podszewki”. Mają pełne zaplecze techniczne i szybki dostęp do części, dlatego są w stanie pomóc użytkownikom maszyn praktycznie w każdej chwili.

Specjaliści Autoryzowanych Centrów Orec zaczynają współpracę z klientem już na etapie doradztwa w wyborze maszyny, ponieważ każdy musi przeprowadzić wizję lokalną terenu, poznać warunki, na którym kosiarko-karczownica Orec będzie pracować i poznać dokładnie oczekiwania przyszłego użytkownika. Dopiero na tej podstawie, ekspert Orec rekomenduje konkretny model maszyny.

W kolejnym etapie, po zakupie maszyny, wykwalifikowany serwisant Orec przywozi maszynę do Klienta, wyjaśnia możliwości i funkcjonalności maszyny oraz instruuje w zakresie obsługi maszyny, w tym w zakresie samoobsługi serwisowej zapewniającej codzienną pracę. Warto zatem w tym samym Autoryzowanym Serwisie wykonywać przeglądy techniczne, wiedząc też, że maszyna będzie wyposażona w oryginalne części zamienne Orec gwarantujące jej długą żywotność z fabryczną wydajnością i zapewniające zachowanie gwarancji.

Kontrola maszyny przed jej każdym uruchomieniem powinna być rutynową zasadą OCP, czyli Obsługi Codziennej Pojazdu, bo zapewnia prawidłowe funkcjonowanie maszyny i bezpieczeństwo pracy, a finalnie, wraz z profesjonalnym rocznym przeglądem, zapewnia maszynie długą żywotność. Na czym polega zasada OCP Orec?

Wyjaśniamy to w naszym poradniku „Konserwacja i Obsługa Codzienna maszyn Orec”

Katalog OREC

S5 Box