Aktualności

Warsztaty Techniki Jagodowej Berry Tech to jedno z tych spotkań w branży jagodowej, na których nie mogło zabraknąć naszej ekipy z karczownico-pielnikami Orec RMK151 i RM60 W znanymi już w branży z powodu ich unikalnej konstrukcji. 4. Edycja warsztatów odbyła się 30 lipca 2023 r. w Przyborowicach Górnych (sesja wykładowa) i Starych Olszynach (technika,) i zgromadziła rzesze profesjonalistów prowadzących plantacje owoców jagodowych zainteresowanych poradami merytorycznymi i nowinkami technicznymi.


Orec RMK151 i RM60 W

Aspekt techniczny prowadzenia plantacji rzędowych jest równie ważny co budowa potencjału plonotwórczego, zwalczanie szkodników, mądre finansowanie przedsięwzięcia, ponieważ bez nowoczesnej techniki trudno jest czerpać zyski z plantacji. Technika i nowoczesne maszyny służą tu człowiekowi i roślinom, by z jednej strony zapewnić właścicielom wygodę i rentowność biznesu, zaś roślinom – bezpieczny rozwój. Te funkcje doskonale spełniają karczownice traktorowe Orec RMK151 i RM60 W, które dzięki unikalnej konstrukcji pełnią na plantacjach rzędowych rolę pielników/ mechanicznych odchwaszczarek i sprawdzają się bezawaryjnie na wielu plantacjach w Polsce. Funkcjonalność RMK151 może być poszerzona dzięki dodatkowemu zastosowaniu zgarniacza do gałęzi, który usprawnia pracę na plantacjach rzędowych i w sadach podczas przycinki gałęzi.

Orec RMK151

Więcej informacji o odchwaszczaniu plantacji rzędowych znajduje się w poradniku „Niezawodny asystent na plantacjach upraw rzędowych”

Poznaj opinię jednego z pierwszych użytkowników RMK150 (poprzedniczka RMK151) – „Sprawne mechaniczne odchwaszczanie młodej plantacji borówek” 

Stoisko Orec

Dziękujemy wszystkim plantatorom za odwiedzenie naszego stoiska i udział w pokazie możliwości RMK151 z ruchomym ramieniem oraz kompaktowej maszyny RM60 W z 2 ruchomymi ramionami! Maszyny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na Berry Tech i już planujemy organizację kolejnych zamówionych bezpłatnych pokazów.

Zapraszamy do Autoryzowanych Centrów Orec!

Katalog OREC

S5 Box