Aktualności

Farmy fotowoltaiczne, ze względu na rozległość terenu, szerokość międzyrzędzi i kąta nachylenia paneli PV, są kłopotliwe w odchwaszczaniu i powodują, że właściciele, zarządcy i profesjonaliści świadczący usługi w koszeniu wysokich traw na tego typu terenach poszukują wygodnych, trwałych maszyn, które optymalnie ułatwią wykaszanie niepożądanej roślinności. W odpowiedzi na wiele pytań, które otrzymujemy od Państwa podczas organizowanych pokazów, a także zadawanych naszym Autoryzowanym Partnerom, przygotowaliśmy poradnik techniczny dotyczący mechanicznego odchwaszczania farm fotowoltaicznych. Wyjaśniamy w nim dlaczego wykaszanie zarośli pod instalacja PV jest konieczna, jakie rozwiązania powinna posiadać maszyna.
Naszą rekomendacją, potwierdzoną przez użytkowników z branży farm PV, jest karczownica traktorowa RMK151 wyposażona w ramię boczne z odrębnym systemem tnącym. W poradniku wyjaśniamy posiadane przez nią rozwiązania w kontekście ich praktycznego zastosowania na farmach PV. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych przetestowaniem RMK151 oraz innych karczownic Orec zachęcamy do zamówienia bezpłatnego pokazu. Wystarczy zgłosić zainteresowanie do najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec lub do Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalog OREC

S5 Box