Aktualności

Nasza karczownica RMK151 po raz kolejny udowodniła, że jest skuteczna w odchwaszczaniu trudnego terenu jakim jest farma fotowoltaiczna. Zorganizowaliśmy wraz z firmą Badix z Zielonej Góry - naszym Autoryzowanym Partnerem Orec, prezentację tej karczownicy w rzeczywistych warunkach farmy fotowoltaicznej w Międzyrzeczu Lubuskim. Potencjał maszyny i precyzja koszenia zarośli wokół cennej instalacji zostały docenione i w efekcie kolejna karczownica RMK151 znalazła nowego właściciela, dla którego już pracuje na terenach farm fotowoltaicznych.
Niesłabnące zainteresowanie karczownicą RMK151 wynika z unikalnej konstrukcji maszyny, zwrotności, łatwości manewrowania w trudnych warunkach terenowych. Uznanie zyskuje również efektywność koszenia, ponieważ ta maszyna, wyposażona w ruchome ramię, posiada 2 elementy tnące i 2 szerokości koszenia w zakresie 135-150 cm. Kluczowym rozwiązaniem jest koło piankowe znajdujące się na końcu ramienia bocznego, ponieważ zabezpiecza ono instalację fotowoltaiczną przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Chcesz osobiście sprawdzić możliwości RMK151? Zamów bezpłatny pokaz! My zajmiemy się organizacją prezentacji.

Przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:

  • Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938,
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec


Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły, a następnie przyjedziemy z karczownicami Orec do Ciebie!

Katalog OREC

S5 Box