Aktualności

Niezawodne karczownice rotacyjne, bijakowe, i traktorowe OREC cieszą się dobrą opinią użytkowników na całym świecie, w tym i w Polsce, a popularność zawdzięczają dużej mocy zamkniętej w kompaktowej konstrukcji oraz unikalnym systemom tnącym OREC - Sekret skutecznego karczowania - systemy tnące zastosowane w karczownicach Orec.
Jedną z najbardziej popularnych maszyn jest karczownica traktorowa OREC RMK150 o wyjątkowej konstrukcji z rozkładanym ramieniem (ramię zwiększa szerokość roboczą maszyny z 135 cm do 150 cm), która ułatwia plantatorom borówki amerykańskiej odchwaszczanie upraw. Poznaj opinię jednego z plantatorów TUTAJ Sprawne mechaniczne odchwaszczanie młodej plantacji borówek - Jagodnik.Najlepszym sposobem poznania maszyny jest jednak możliwość jej przetestowania, dlatego już dziś zapraszamy do rezerwowania pokazu w terminie wiosennym! Wszyscy uczestnicy pokazów (a w tym roku byliśmy na pokazach na famie borówek, na farmie fotowoltaicznej, karczowaliśmy pobocza dróg gminnych, a nawet wyschnięte stawy rybne) potwierdzają, że właśnie takie praktyczne prezentacje odsłaniają prawdziwy potencjał karczownic.Nasza szeroka oferta karczownic OREC zapewnia wybór maszyny idealnie dostosowanej do potrzeb, np. do pielęgnacji międzyrzędzi na plantacjach borówek, w winnicach czy na farmach fotowoltaicznych, koszenia traw w sadach koszenia roślin na zboczach o dużym kącie nachylenia, koszenia położonych traw, dokładnego koszenia ekstensywnie zaniedbanych łąk.


 
Wszystkich zainteresowanych pokazem i testowaniem karczownic OREC zapraszamy do kontaktu:


Adam Olender

Menadżer Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938

Katalog OREC

S5 Box