Aktualności

Orec FL500BC to karczownica rotacyjna stosowana między innymi w celu przywrócenia gruntom wartości użytkowej, na przykład do przygotowania terenu pod inwestycję, pod budowę domu na działce, w celu zagospodarowania strefy ogrodowej. Ta mała maszyna (szer. robocza 50 cm), w całości wyprodukowana w Japonii, o kompaktowej konstrukcji, dużej mocy i wyposażona w niezawodny system tnący, jest rekomendowana do szybkiego i dokładnego oczyszczania terenu z wysokich traw, zarośli i krzewów z jednoczesnym rozdrabnianiem pokosu.
Wysoka wydajność FL500BC jest efektem połączenia niezawodnego silnika Honda GXV 160 (5,5 KM) i 2 wymiennych noży rotacyjnych wykonanych z hartowanej stali produkowanej według bardzo restrykcyjnych standardów japońskiej techniki. Wymienne noże służą kolejno do koszenia oraz do rozdrabniania pokosu. Maszynę można dodatkowo (opcja dodatkowa) wyposażyć w półpierścień mulczujący służący do bardziej dokładnego rozdrabniania pokosu, a także w ostrze do karczowania pni o niewielkim przekroju, odrostów roślinnych i trzcin. Karczownica ta jest również wyjątkowo skuteczna w sprawnym koszeniu wysokich traw położonych pod ciężarem obfitych opadów deszczu, zarośli w rowach i na poboczach dróg, w sadach, winnicach czy szkółkach leśnych.


Ta niepozorna z wyglądu karczownica ma moc maszyny do zadań specjalnych i w krótkim czasie zyskała aprobatę użytkowników, a wskutek dużej popularności jest dostępna nie tylko w Autoryzowanych Centrach Orec, ale również w całej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Aries Power Equipment. Karczownicę można osobiście przetestować podczas  specjalnego pokazu – wystarczy przesłać zgłoszenie w sprawie pokazu do Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment.  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938.

Katalog OREC

S5 Box