Aktualności

Zaniedbana łąka, teren pod inwestycje lub uprawy zarośnięty wysoką trawą i krzewami traci wartość użytkową. Wybujałe i gęste zarośla mogą zniszczyć każdy sad zabierając przestrzeń i wysysając wodę oraz składniki odżywcze gleby, których potrzebują drzewa owocowe. Zarośnięty staw hodowlany traci swoją funkcję. W takich przypadkach nie pomoże żadna kosiarka ogrodowa, a wypalanie traw jest zakazane i co ważniejsze, bardzo niebezpieczne dla ludzi, mienia i otoczenia. Jedynym praktycznym rozwiązaniem jest karczownica bijakowa, jak HRC673H.Jest to wyjątkowa maszyna do pracy przez okrągły rok, niezależnie od warunków pogodowych. Karczownica HRC673H o szerokości roboczej 65 cm, wyposażona w niezawodny silnik Honda o mocy 9 KM (pojemność skokowa 270 cm3) z pompą do ciągłego podawania oleju, wyposażona w skrzynię biegów z blokadą mechanizmu różnicowego i gąsienicowy układ jezdny, tzw. triangle crawler, sunie niczym mały czołg (3 biegi do przodu – do 3,32 km/h / 1 do tyłu – 0,90 km/h) po każdym rodzaju gruntu, pokonując z łatwością nachylenia i nierówności terenu.
     


Karczowanie roślin – wysokich traw, krzewów, a nawet pni drzew o niewielkiej średnicy – zapewnia solidny bęben z 38 uchylnymi nożami wykonanymi z japońskiej stali – stali najwyższej jakości. Ścina i rozdrabnia jednocześnie napotkaną roślinność na wysokości od 2 do 11 cm (regulacja wysokości koszenia) i w efekcie przywraca terenowi wartość użytkową.Czy maszyna jest trudna w kierowaniu? Wręcz przeciwnie. HRC673H jest wyposażona w rozwiązania, które zapewniają stabilność i łatwą pracę bez większego wysiłku. Część napędowa jest wyposażona w automatyczną blokadę toru jazdy, która zwiększa przyczepność gąsienic do podłoża i eliminuje ślizganie się maszyny, zaś blokada pojedynczego toru jazdy ułatwia sterowanie. Kierownica, regulowana w 2 płaszczyznach, dodatkowo usprawnia kierowanie maszyną, co liczy się w praktyce zwłaszcza w sadach, szkółkach leśnych, winnicach, na farmach fotowoltaicznych, gdzie potrzebne są tylko zwrotne maszyny.

Chcesz osobiście sprawdzić jak pracuje HRC673H, zwłaszcza że warunki pogodowe sprzyjają karczowaniu terenu jeszcze przed wiosną? Zapraszamy do rezerwowania pokazu, podczas którego każdy może przetestować maszynę. Zgłoszenia prosimy kierować do Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938.

   

Katalog OREC

S5 Box