Aktualności

Zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych pokazów wybranych maszyn Orec! Pierwsze zapisy na praktyczne spotkania na ten rok przyjęliśmy już podczas Targów TSW2024 i Międzynarodowych Targów ENEX w Kielcach, gdzie prezentowane maszyny Orec cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dni w sezonie jest wiele, więc nasz Zespół Orec jest przygotowany do organizacji wielu pokazów. 

Pokazy są bezpłatne i bez zobowiązań ze strony zamawiających. Organizujemy je na wskazanym terenie w uprzednio ustalonym terminie. Wystarczy wysłać zgłoszenie - my zajmiemy się organizacją i przyjedziemy z wybranymi przez Was maszynami.


Bezpłatne pokazy maszyn Orec - Sezon 2024

Celem tych spotkań „terenowych” jest dokładne wyjaśnienie konstrukcji maszyn, rozwiązań technicznych, zakresu zastosowań. Osoby zgłaszające mogą też osobiście te maszyny przetestować, a to jest bezcenne doświadczenie. Uczymy też ich obsługi, wyjaśniamy jak należy o nie dbać i serwisować we własnym zakresie.


Jak zarezerwować pokaz? Zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem!

Sprawdź naszą ofertę maszyn i zobacz, która/-e konkretnie maszyna/-y Cię interesuje/-ą.

Przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:
Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment
tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec 

Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły, a następnie przyjedziemy z maszynami Orec do Ciebie!

Katalog OREC

S5 Box