Aktualności

W ostatnią sobotę listopada br. zakończyła się 17. edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, podczas której gościliśmy na stoisku bardzo wiele osób zainteresowanych prezentowanymi maszynami i urządzeniami, jak i całą naszą ofertą. Serdecznie Państwu dziękujemy za te spotkania i rozmowy, które dla nas są najważniejszą miarą sukcesu obecności na Targach!Poznańskie Targi Gardenia są największym halowym wydarzeniem w branży ogrodniczej w Polsce i jednym z największych w Europie, dlatego też każde wyróżnienie ma szczególne znaczenie. W tym roku wróciliśmy z Gardenii z kolejnym Złotym Medalem, z nagrodą Acanthus Aureus – Złoty Akant za ciekawie zaprojektowane stoisko i ekspozycję oraz z Dyplomem z okazji 30-lecia statusu Generalnego Dystrybutora maszyn i urządzeń Honda dla Aries Power Equipment. Więcej informacji o 30-leciu naszej firmy - 30 LAT ARIES POWER EQUIPMENT - DLA WAS I Z WAMICzęść naszego stoiska przeznaczyliśmy na prezentację maszyn Orec – znakomitych kosiarko-karczownic i glebogryzarek produkowanych w całości w Japonii według wyśrubowanych standardów jakości. Te maszyny cieszyły zainteresowaniem profesjonalistów poszukujących nowych, wydajnych i praktycznych rozwiązań, które zapewnią im szybkie wykonywanie zadań. Wszystkie te wymagania spełniają maszyny Orec, ponieważ powstały z myślą o bardzo trudnych warunkach japońskich rolników, a dzięki praktycznej funkcjonalności szybko zostały docenione na całym świecie. Są to maszyny wyposażone w niezawodne silniki oraz wyjątkowo wytrzymałe ostrza z japońskiej hartowanej stali.Na stoisku targowym pokazaliśmy reprezentacyjną grupę maszyn – glebogryzarki oraz karczownice rotacyjne FL500BC i SH71H(W) stosowane w sadach, szkółkach leśnych, winnicach, na przydrożnych trawnikach – płaskich i rosnących na pochyłościach, karczownice bijakowe HR672H i HR812H z kołowym układem jezdnym i rekomendowane do koszenia, wysokich traw i zarośli, karczowania chwastów o zdrewniałych łodygach i krzewów. Sprawdzają się również w koszeniu poboczy dróg. Karczownice traktorowe reprezentowały 3 maszyny o różnej konstrukcji:

  • RMK151 - maszyna z 1 ruchomym ramieniem bocznym, 2 szerokościami roboczymi w zakresie 135 – 150 cm, podwójnym systemem tnącym. Ta maszyna cieszy się uznaniem głównie profesjonalistów koszących trawy na plantacjach borówek, farmach fotowoltaicznych i w przestrzeniach miejskich, gdzie trzeba sprawnie obkosić wszelkie instalacje, jak znaki drogowe, barierki, itp.
  • RM60 W z dwoma ruchomymi ramionami, wyposażona w trzyczęściowy system tnący zapewniający 3 szerokości koszenia w zakresie 70,5 – 115,5 cm. Ta maszyna przebojem zdobyła zaufanie licznych producentów owoców i warzyw prowadzących uprawy rzędowe.
  • RM982F z napędem 4WD i przekładnią hydrostatyczną z blokadą mechanizmu różnicowego stosowana głównie do koszenia nasypów wzdłuż autostrad, skarp, górskich łąk, wałów przeciwpowodziowych a nawet stoków narciarskich.

Dziękujemy za poświęcony tym maszynom czas i za bardzo konkretne rozmowy, których wiele sfinalizuje się u naszych Autoryzowanych Partnerów! Wszystkie prezentowane na Gardenii maszyny i pełna nasza oferta Orec, są dostępne w Autoryzowanych Centrach Orec. Zapraszamy do naszych Partnerów, którzy zawsze służą Państwu fachową poradą w kwestii wyboru urządzenia i obsługą serwisową, by zakupione maszyny służyły Państwu przez wiele lat.

Katalog OREC

S5 Box