Aktualności

Kosiarko-karczownice Orec zdobywają zaufanie profesjonalistów na całym świecie od wielu lat nie bez przyczyny. Sednem ich stale rosnącej popularności jest jakość produkcji, jakość i wygoda użytkowania oraz liczne udogodnienia, w tym unikalne rozwiązania, które rozwiązują problemy użytkowników i zwiększają łatwość obsługi.
Produkowane w całości w Japonii są jednocześnie gwarancją najwyższej jakości, która w konsekwencji oznacza wieloletnią eksploatację. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne były odpowiedzią na potrzeby japońskich profesjonalistów pracujących w surowych warunkach terenowych i dokładających wszelkich starań do idealnie dokładnie wykonanej pracy, co stanowi odrębną wartość w kulturze Japonii. I właśnie te standardy, od koncepcji po montaż rozwiązań, zapewniły im podbój światowych rynków.

  • Są to maszyny o kompaktowej konstrukcji ze stali spawanej i tłoczonej.
  • „Delikatne’ karczownice rotacyjne zaskakują mocą silnika, wydajnością i efektem koszenia.
  • Wyróżnikiem karczownic bijakowych Orec, zwłaszcza maszyny HRC673H na gąsienicach, jest elastyczne mocowanie agregatu tnącego do korpusu umożliwiające łatwy wjazd pod górę na progu pochyłości.
  • Konstrukcja ramowa karczownic traktorowych jej elementom maksymalną odporność na intensywną eksploatację przez wiele lat. Na przykład konstrukcja chroni drążki kierownicze, łączniki konstrukcji, metalowe znacznie dłużej spełniają swoją funkcję, amortyzowany fotel  „pracuje” wraz z operatorem zapewniając mu komfort pracy, metalowy zderzak tylny połączony bezpośrednio z ramą osłania skrzynię oraz, pośrednio, silnik przed każdym ewentualnym zderzeniem z przeszkodą...


Powyższe rozwiązania to tylko niektóre z przykładów rozwiązań zastosowanych w karczownicach Orec. Zapraszamy do bliższego poznania konstrukcji maszyn Orec

Wszystkie maszyny są dostępne w Autoryzowanych Centrach Orec, gdzie również można osobiście sprawdzić wybrany model karczownicy. Nasi Autoryzowani eksperci udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru maszyny adekwatnie do potrzeb.

Katalog OREC

S5 Box