Aktualności

Jesień to cykliczny sezon ostatniego koszenia na terenach zieleni miejskiej i zarządzanych przez gminy. Ze względu na mniejszą częstotliwość koszenia roślinności na terenach publicznych w porównaniu z trawnikami na prywatnych posesjach, do tej pracy potrzebne są maszyny profesjonalne, które poradzą sobie z wysoko wyrośniętą trawą i gęstwiną zarośli, a także z koszeniem łąk. Takie właśnie wymagania spełniają między innymi rotacyjne kosiarko-karczownice Orec FL500BC i SH71H (W), produkowane w całości w Japonii i zgodnie z japońskimi standardami jakości. Lekkie, zwrotne, wyposażone w silniki Honda i zbudowane na ramie spawanej zaskakują mocą i wydajnością.
Cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników, którzy uważają je za jedyne w swoim rodzaju i najlepsze w tej klasie maszyn. Przez praktyków cenione są też za prostotę konstrukcji, w której serwisowania/wymiany wymaga jedynie pasek klinowy.

Zapraszamy do bliższego poznania ich potencjału w naszym poradniku - zestawieniu parametrów i zakresu użytkowania rotacyjnych karczownic FL500BC i SH71H (W).

Katalog OREC

S5 Box