Aktualności

Uprawy rzędowe, jak plantacje borówki, winnice, sady, szkółki leśne, produkcja truskawek na rynnach uprawowych w tunelach wielkopowierzchniowych wymagają systematycznego odchwaszczania. Najlepszym rozwiązaniem jest odchwaszczanie mechaniczne, które minimalizuje lub wręcz eliminuje stosowanie środków chemicznych, ale wówczas problematyczną barierą jest szerokość międzyrzędzi – zbyt wąska do przejazdu dla większości maszyn w sposób bezpieczny dla roślin i owoców oraz instalacji.
Praktyczną odpowiedzią na wszystkie potrzeby plantatorów, sadowników, szkółkarzy jest kosiarko-karczownica Orec RM60 W wyposażona w 2 ramiona boczne i trzyczęściowy system tnący, dzięki czemu maszyna zapewnia 3 szerokości koszenia/odchwaszczania w zakresie 70,5 – 115,5 cm. Prezentacja maszyny na branżowych targach zawsze wzbudza duże zainteresowanie i RM60 W cieszy się dobrą oceną profesjonalistów.

Zapraszamy do naszego poradnika użytkownika, w którym wyjaśniamy unikalne rozwiązania zastosowane w RM60 W, dzięki którym maszyna jest rekomendowana do mechanicznego odchwaszczania międzyrzędzi.

RM60 W można sprawdzić, przetestować na zamówionym bezpłatnym pokazie. Wystarczy w tym celu zgłosić zainteresowanie do najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec lub do Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalog OREC

S5 Box