Aktualności

Kształtowanie i utrzymanie zieleni przydrożnej jest kluczowym czynnikiem, który zapewnia bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jest to zagadnienie złożone i stale aktualne, ponieważ stale przybywa pojazdów i użytkowników ruchu drogowego. Do najbardziej newralgicznych miejsc należy zaliczyć trójkąty widoczności przy zjazdach kolejowych, na skrzyżowaniu dróg z torowiskiem. Nadal często się zdarza, że wysoka trawa ogranicza widoczność wyjeżdżającym z dróg podporządkowanych.
Jedynym słusznym rozwiązaniem jest kontrola wysokości zieleni w trójkątach widoczności i kilkukrotne w sezonie skoszenie zarośli. Chodzi o to, by to zadanie można było wykonać szybko i dokładnie, a maszyna była rentowna i jednocześnie wygodna w eksploatacji oraz tania w serwisowaniu. Warunki te spełnia kosiarko-karczownica Orec RM982F.

Jest to maszyna traktorowa z napędem 4WD – zwinna, łatwa w manewrowaniu, o solidnej konstrukcji ramowej i łatwa w przechowywaniu. Produkowana w całości w Japonii, spełnia najwyższe oczekiwania względem jakości, co zapewnia rentowność eksploatacji przez wiele lat. Jest przeznaczona do koszenia zarośli i bardzo wysokich traw oraz krzewów na każdym terenie – na równym podłożu, na grząskim terenie, na nasypach dróg, w pasach rozdziału i w trójkątach widoczności. Kluczową zaletą tej maszyny są ostrza – odporne na kontakt z przeszkodami, jak butelki, puszki, rury, i które również rozdrabniają wykarczowaną roślinność.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Orec! Nasz ekspert zaprezentuje maszyny i doradzi trafny wybór. Zachęcamy również do zgłaszania zainteresowania bezpłatnym pokazem, który zorganizujemy na Waszym terenie w uprzednio ustalonym terminie.

Przekaż zgłoszenie telefonicznie lub mailowo do:

  • Adama Olendra, Menadżera Produktu Karczownice Orec w Aries Power Equipment: tel. kom. 509 401 938,
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub najbliższego Autoryzowanego Centrum Orec

 

Katalog OREC

S5 Box