Aktualności

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2021. W tym roku to wyjątkowe wydarzenie branżowe odbywa się jesienią. Pandemia COVID-19 wymusiła na wszystkich przesunięcie terminu i tym bardziej cieszymy się na spotkania z Państwem na naszych stoiskach. Tym razem będziemy prezentować naszą ofertę maszyn i urządzeń przeznaczonych dla ogrodnictwa – profesjonalistów i miłośników ogrodów – na dwóch stoiskach w Hali 3A.
Na stoisku nr 49

w roli głównej wystąpią wyjątkowe maszyny: kosiarko-karczownice OREC do koszenia wysokich traw i gęstych zarośli oraz nowe na polskim rynku kosiarki Walker ZeroSkręt z przednim kosiskiem, które będą dostępne w naszej ofercie w przyszłym roku. Będziecie mogli Państwo zobaczyć, osobiście sprawdzić wszystkie modele karczownic Orec – rotacyjne, bijakowe i traktorowe z napędem 2WD i 4WD, w tym najnowszy model karczownicy traktorowej RMK151 wyposażonej w ruchome ramię zakończonym kołem piankowy i podwójny system tnący, RM982F z napędem 4WD czy RM830, która kosi trawę o wysokości nawet 2 m.

Ponadto zaprezentujemy najnowszą kosę Honda UMK 450E XEET z silnikiem 4-suwowym o mocy maks. 2 KM nagrodzoną prestiżowym Złotym Medalem MTP Gardenia 2021, drugi model tej kosy – UMK 450E UEET, uniwersalną kosę Honda UMK 435E UEET, wielofunkcyjne narzędzie Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni (Złoty Medal MTP 2017),

Stoisko nr 55

Na tym stoisku pokażemy szeroką ofertę motopomp Honda i zatapialnych pomp elektrycznych z nierdzewnej stali Aries Pump przeznaczonych do nawadniania i osuszania, w tym pompę WA BEST ONE VOX MA z rodziny Aries Pump wyróżnioną Złotym Medalem MTP 2021.

Pierwsze dwa dni, jak zwykle, przeznaczone są dla przedstawicieli handlowych i na spotkania biznesowe. W tych dniach, 4-5 listopada br., zapraszamy do rozmów firmy i osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Aries Power Equipment w ramach Autoryzowanej Sieci Dilerskiej karczownic OREC. Partnerom franczyzowym zapewniamy stałe wsparcie biznesowe obejmujące m. in. wyposażenie wydzielonej przestrzeni sklepu w regały ekspozycyjne, cykliczne szkolenia handlowe i serwisowe oraz spotkania z naszymi opiekunami regionalnymi, dostęp do materiałów reklamowych, wsparcie marketingowe i reklamowe, wsparcie podczas lokalnych targów. W zamian oczekujemy między innymi minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu maszyn i urządzeń z silnikami spalinowymi, wydzielenia i przygotowania przestrzeni sklepowej na ekspozycję maszyn i urządzeń, przestrzegania etyki dilerskiej.

Trzeciego dnia, 6 listopada br., serdecznie zapraszamy miłośników ogrodów i sadowników, plantatorów upraw owocowych i warzywnych do osobistego zapoznania się z naszą ofertą!


Do zobaczenia na Gardenii 2021!

Katalog OREC

S5 Box