Aktualności

Jeśli potrzebujesz zwrotnej maszyny o kompaktowej konstrukcji do szybkiego wykoszenia traw i gęstych zarośli, których wysokość sięga nawet 2 metrów – sprawdź możliwości karczownicy traktorowej Orec RM830. Dodatkowo, system tnący tej maszyny dokładnie rozdrobni wykarczowaną roślinność!
RM830 to 83 cm szerokości roboczej, niezawodny silnik Honda o mocy maks. 13 KM, kołowy układ jezdny, napęd 2WD na tylną oś, nisko osadzony środek ciężkości, przekładnia hydrostatyczna z systemem HST, blokada mechanizmu różnicowego PRO i wyprofilowany układ tnący o szeroko ustawionych występach. Maszyna jest zwrotna i łatwa w kierowaniu na płaskich terenach, jak i na stromych zboczach.

Część robocza maszyny, od której zależy skuteczność karczowania terenu, zbudowana jest z noża rotacyjnego z uchylnymi ostrzami, który pełni 2 funkcje: koszenia i rozdrabniania pokosu. Dodatkowo, ostrza te wykonane z hartowanej stali według japońskich standardów - są wyjątkowo odporne na kontakt z przeszkodami, dlatego RM830, jak i RM982F są rekomendowane do pracy na terenach, na których w zaroślach mogą znajdować się butelki, puszki, kamienie. RM830 przeznaczona jest do karczowania bardzo wysokich traw, bardzo gęstych zarośli, krzewów i samosiejek drzewiastych o niewielkiej średnicy pnia.

Wszystkich zainteresowanych osobistym sprawdzeniem możliwości RM830 zapraszamy na Targi GARDENIA w Poznaniu w dniach 4-6 listopada br. na nasze stoisko nr 49 w Hali 3a! Maszynę można również obejrzeć w Autoryzowanych Centrach Orec, w których w każdej chwili można otrzymać dodatkowe informacje od naszych specjalistów w zakresie karczownic Orec. Zapraszamy!

Katalog OREC

S5 Box