Aktualności

Koszenie chwastów na terenie upraw rzędowych nastręcza wiele problemów w aspekcie wielkości całej powierzchni, szerokości międzyrzędzi, bezpieczeństwa upraw prowadzonych bezpośrednio w ziemi, a także bezpieczeństwa instalacji. Właśnie do takich warunków koszenia przeznaczone są kosiarko-karczownice Orec RMK 150 i RMK 151 oraz RM60, które niedawno „rządziły” w jednej z polskich szklarni wielkopowierzchniowych w ramach pokazu DEMO.
RMK 150 i RMK 151 są bezkonkurencyjne w takich właśnie warunkach dzięki kompaktowej konstrukcji i szerokości roboczej oraz ramieniu bocznemu, które zwiększa zasięg koszenia maszyny, a w kontakcie bezpośrednim z instalacją, chowa swój system tnący. Maszyna RM 60, która będzie w naszej ofercie, to wyjątkowo kompaktowa karczownica traktorowa i dzięki szerokości roboczej 60 cm idealnie sprawdza się w pielęgnacji upraw rzędowych. Ważne jest także to, że dzięki niewielkiej wadze kosiarki nie żłobią kolein co ma miejsce w przypadku stosowania ciągników z przystawkami.


Zobacz jak pracuje RMK150


Maszyny zdały egzamin w tunelach wielkopowierzchniowych celująco i w efekcie RMK 150 obecnie systematycznie usuwa zarośla na farmie fotowoltaicznej, zaś RM 60 „zadomowiła się” na stałe w szklarni wielkopowierzchniowej.

Zobacz jak pracuje RM60


Wszystkich zainteresowanych pokazami DEMO karczownic Orec zapraszamy do kontaktu. Pokazy są bezpłatne, bez zobowiązań i mogą się odbyć u Ciebie na miejscu! Szanujemy Twój czas, dlatego o nic nie musisz się martwić – wystarczy wysłać zgłoszenie, a my zajmiemy się organizacją i przyjedziemy z maszynami. Zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem! 

Zapraszamy również do poznania naszej pełnej oferty karczownic Orec – „Skorowidz karczownic OREC”!

Katalog OREC

S5 Box