Aktualności

Praktycznym udogodnieniem w prowadzeniu karczownicy bijakowej HRC673H jest podest, który zmienia status operatora z pieszego w mobilnego. Podest jest dodatkowym akcesorium do karczownicy, a jego celem jest zwiększenie komfortu koszenia dużych powierzchni. Jednocześnie wpływa na zminimalizowanie czasu pracy i ułatwia koszenie na terenach podmokłych, zapewniając operatorowi pokonanie trudnego terenu suchą stopą. Nie bez znaczenia jest również fakt, że operator stojący na podeście ma lepsze, szersze pole widzenia obszaru pracy.


Lekki, wykonany z metalu i łatwy w montażu/demontażu podest jest obecnie dostępny do karczownicy bijakowej HRC673H z gąsienicowym układem jezdnym (triangle crawler) przeznaczonej do oczyszczenia terenu z zarośli, krzaków, samosiejek drzewnych, wysokich traw, przygotowania terenu pod inwestycję budowlaną, drogową, farmę fotowoltaiczna lub wiatrową, koszenia zarośli na obrzeżach bagien, wrzosowiskach, na terenach wiejskich i uprawnych, na poboczach dróg, na obszarach o nierównej powierzchni i na stromych zboczach.

Karczownicę HRC673H oraz inne maszyny Orec można osobiście zobaczyć i przetestować w warunkach terenowych na zamówionym przez siebie bezpłatnym pokazie - SPRAWDŹ JAK ZAMÓWIĆ POKAZ.

Katalog OREC

S5 Box