Aktualności

Z myślą o wygodzie użytkowników maszyn proponujemy bardzo wygodny i praktyczny opcjonalny dodatek do karczownicy bijakowej HRC673H – podest operatora. Jest to specjalny podnóżek montowany w tylnej części karczownicy, dzięki któremu karczownica po prostu wozi operatora po koszonym terenie. Dzięki temu praktycznemu udogodnieniu operator maszyny już nie musi chodzić za karczownicą co ma duże znaczenie w przypadku karczowania dużej powierzchni, gdzie bez podestu trzeba przejść nawet kilka kilometrów. 

Podest ułatwia też pracę w trudnych warunkach terenowych, na przykład na podmokłym, błotnistym podłożu, gdzie piesze prowadzenie maszyny wymaga więcej wysiłku. Zapewnia również lepsze pole widzenia terenu pracy.Karczownica bijakowa HRC673H to maszyna na gąsienicach (triangle crawler) z nisko osadzonym środkiem ciężkości, która może być stosowana na obrzeżach bagien, wrzosowiskach, na terenach wiejskich i uprawnych, na poboczach dróg, na obszarach o nierównej powierzchni i na stromych zboczach. Praktyczny podnóżek operatora zwiększa kulturę pracy w każdej sytuacji.

Podest jest lekki, bardzo trwały (wykonany z metalu) oraz łatwy w montażu (montaż na 6 śrub) i demontażu. Umieszczony kilka centymetrów nad ziemią staje się integralną częścią maszyny z zachowaniem całkowitej stabilności maszyny i poczucia bezpieczeństwa operatora. Podnóżek jest opcją płatną dodatkowo.

Zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanymi Centrami Orec oraz do zgłaszania zainteresowania bezpłatnym pokazem maszyny. Jeśli jesteś zainteresowany pokazem DEMO na Twoim terenie, zadzwoń do nas lub prześlij zgłoszenie mailem! Więcej informacji

 

Katalog OREC

S5 Box