Aktualności

Tegoroczne warunki meteorologiczne sprzyjały intensywnemu wzrostowi traw i zarośli, których koszenie wymaga zastosowania profesjonalnych maszyn, jak karczownice. Nadchodzący schyłek lata to bardzo dobra pora na podsumowania doświadczeń i podejmowanie decyzji w kwestii modernizacji parku maszyn do koszenia wysokich traw na dużych powierzchniach i w nietypowych warunkach, które znacznie ułatwią pracę już w przyszłym sezonie!

Szeroka oferta profesjonalnych karczownic OREC zapewnia wybór maszyny idealnie dostosowanej do potrzeb, np. do pielęgnacji międzyrzędzi na plantacjach borówek, w winnicach czy na farmach fotowoltaicznych, koszenia traw w sadach koszenia roślin na zboczach o dużym kącie nachylenia, koszenia położonych traw, dokładnego koszenia ekstensywnie zaniedbanych łąk.


 
W celu ułatwienia wyboru maszyny, oceny jej wydajności i praktycznej strony rozwiązań technicznych, organizujemy pokazy testowe karczownic Orec. Wszystkich zainteresowanych pokazami zapraszamy do kontaktu z Adamem Olendrem, Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938

Katalog OREC

S5 Box