Aktualności

16 stycznia 2020r. zakończyły się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. X jubileuszowa edycja Targów zgromadziła aż 390 wystawców i tylko pierwszego dnia organizator zarejestrował ponad 9 000 odwiedzających! Dla nas były to bardzo pracowite dwa dni i za to właśnie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za zainteresowanie naszą ofertą i prezentowanymi maszynami.
Na naszym stoisku pokazaliśmy wybrane urządzenia, które sprawdzają się w branży sadowniczo-warzywniczej wspierając ten trudny biznes za pomocą nowoczesnych rozwiązań technicznych. Z przyjemnością potwierdzamy, że kosiarki karczownice OREC, a zwłaszcza najnowsza maszyna traktorowa RMK 150 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Targowe rozmowy zaowocowały umówionymi kolejnymi prezentacjami karczownic w terenie!Na targach pokazaliśmy także:

  • pompy do wody czystej służące do nawadniania i ochrony przeciwprzymrozkowej, jak pompa dużej wydajności Honda WB 30XT, WB 20XT oraz pompy wysokiego ciśnienia z silnikami Honda QP-402SX, QP - 205SLT, QP-205SX.
  • rębaki GTS 900 i GTS 1300 do zrębkowania ścinanych gałęzi drzew owocowych czy krzewów, np. borówki amerykańskiej.
  • glebogryzarki, jak Honda FF 500 ARS łączącą cechy glebogryzarki i kultywatora.
  • przemysłowe agregaty dużej mocy dużej mocy - HYW – 20 T5 o mocy 20kVA (16 kW) i z silnikiem Yanmar oraz HFW – 60 T5  o mocy 60kVA i z silnikiem Iveco, które zapewniają niezależne od sieci energetycznej zasilanie wszelkiego rodzaju chłodni czy pomp elektrycznych stosowanych wczesną wiosną do ochrony przeciwprzymrozkowej upraw oraz do ich nawadniania w krytycznych fazach rozwoju. Są to agregaty prądotwórcze Himoinsa wyróżniające się niezawodnością, bardzo niskim poziomem emisji hałasu, korzystnym stosunkiem mocy do masy oraz przyjaznym dla otoczenia poziomem emisji spalin. Dostępne są w wersji zabudowanej, czyli dodatkowo wyciszonej, otwartej oraz w wersji kołowej do holowania za pojazdem.
  • Corvus TerrainDX4 pojazd z grupy UTV, którego nowoczesna konstrukcja odzwierciedla nową generację pojazdów terenowych - zapewnia nowy styl i kulturę pracy w terenie. Corvus TerrainDX4, wyposażony w silnik Yanmar 3TNM74F-SACVS, z łatwością pokonuje nieutwardzone trasy nawet w warunkach nieosiągalnych dla samochodu terenowego. Jego kompaktowa konstrukcja zapewnia wygodnie przestronną kabinę z 2 siedzeniami, szerokie koła pokonujące każdą nierówność terenu oraz dużą przestrzeń załadunkową – 450 kg w skrzyni załadunkowej oraz dodatkowe 70 kg w bagażniku przednim i bocznych schowkach. Przeznaczony jest przede wszystkim dla rolników, sadowników, do użytkowania przy pracach leśnych, w gospodarstwach hodowlanych, w budownictwie i przemyśle.Zapraszamy do kontaktu z nami oraz naszymi Autoryzowanymi Dilerami w całej Polsce!

Natomiast wszystkich zainteresowanych testowaniem karczownic w terenie zapraszamy do kontaktu z Adamem Olendrem, Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938.

Katalog OREC

S5 Box