Aktualności

Już 15-16 stycznia 2020. w PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się jubileuszowa 10. edycja  Targów Sadownictwa i Warzywnictwa dla profesjonalistów, jednych z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Wszystkich sadowników i producentów warzyw serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Aries Power Equipment nr P5 znajdującego się w hali F przy wejściu F8, na którym będzie się odbywać prezentacja wyjątkowych maszyn do karczowania wysokich traw, łąk, zarośli i krzewów – karczownic rotacyjnych, bijakowych i traktorowych.

Godziny otwarcia TSW:

  • środa 15 stycznia 2020 - 9:00 - 17:00
  • czwartek 16 stycznia 2020 - 9:00 - 16:00

Rejestracja na Targi TSW

Kosiarki karczownice OREC, w 100% produkowane w Japonii, to profesjonalne – niezawodne i zwrotne – maszyny dedykowane do poruszania się po trudnym terenie i do wycinania roślin, z którymi nie poradzi sobie żadna kosiarka ogrodowa. Wszystkie modele karczownic OREC sprawdzają się w intensywnej eksploatacji dzięki m. in. solidnej konstrukcji ramowej. Natomiast ich wysoka wydajność i wręcz niezwykła skuteczność są efektem zastosowania nowoczesnych rozwiązań technicznych, jak unikalnie wytrzymałe ostrza wykonane z hartowanej stali według japońskich standardów, moc i niezawodność silników Honda lub Kawasaki, skrzynie biegów z blokadą mechanizmu różnicowego, przekładnie hydrostatyczne i pompy hydrauliczne. Maszyny te, pierwotnie produkowane dla japońskich rolników, w podstawowym założeniu musiały sprawnie  pracować w niesprzyjających rolnictwu warunkach – na podłożu wulkanicznym o bardzo urozmaiconym ukształtowaniu terenu. Dzięki temu karczownice OREC są mistrzami świata w koszeniu wysokich i gęstych zarośli na stokach o dużym stopniu nachylenia.

Na naszym stoisku pokażemy także wielofunkcyjne narzędzie do kompleksowej pielęgnacji zieleni Honda Versatool http://www.mojahonda.pl/honda-versatool, rębaki do gałęzi z silnikami Honda GTS 1300 i GTS 900,  dwa modele agregatów Himoinsa http://www.mojahonda.pl/z-silnikami-diesla dużej mocy , agregaty przenośne Honda http://www.mojahonda.pl/z-silnikami-benzynowymi, ciśnieniowe motopompy Honda, elektryczne pompy ze stali nierdzewnej Aries Pump oraz specjalistyczny pojazd CORVUS przeznaczony dla rolników, sadowników do poruszania się w trudnych warunkach terenowych.

Do zobaczenia na styczniowych Targach Sadownictwa i Warzywnictwa!

Katalog OREC

S5 Box