Aktualności

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych, na którym można zapoznać się z nowościami i trendami w technice. Jest to również branżowa platforma spotkań z ekspertami i profesjonalistami, z którymi można wymienić się doświadczeniami w efektywnym i rentownym prowadzeniu upraw. Pierwszą ważną wiadomością jest zmiana lokalizacji Targów – tegoroczna edycja TSW odbędzie się w Kielcach na terenie hal targowych przy ul. Zakładowej 1. Druga ważna informacja dotyczy stoiska E8, na które serdecznie zapraszamy sadowników, producentów warzyw, właścicieli farm borówkowych i wszelkich upraw rzędowych. 

Z wielką przyjemnością spotkamy się też z użytkownikami maszyn Orec, którzy na poprzednich edycjach TSW poznali nasze wyjątkowe kosiarko-karczownice Orec i nabyli wybrane maszyny, by porozmawiać o doświadczeniach w ich eksploatacji.
Na targowym stoisku E8 zaprezentujemy w tym roku dwie super kosiarko-karczownice służące do mechanicznego odchwaszczania upraw rzędowych, jak plantacje warzyw, sady, winnice, plantacje borówki amerykańskiej, malin, porzeczek, itp. Jedną z nich jest RMK151 z jednym ruchomym, składanym i rozkładanym, ramieniem bocznym, która zapewnia 2 szerokości koszenia (135 i 150 cm) i jest wyposażona w podwójny system tnący składający się z noża rotacyjnego z uchylnymi ostrzami w jednostce głównej oraz z głowicy z nożami stałymi i głowicy z wymiennymi żyłkami w ramieniu bocznym. Dzięki temu rozwiązaniu, maszyna sprawnie kosi trawy i chwasty rosnące w międzyrzędziach w sposób bezpieczny dla upraw. O tym jak sprawuje się w rzeczywistości RMK150, której udoskonaloną wersją jest RMK151, można dowiedzieć się z relacji jednego z plantatorów borówki amerykańskiej

Drugą unikalną maszyną jest RM60 W – jedyna na polskim rynku karczownica traktorowa wyposażona w 2 ruchome ramiona boczne, potrójny system tnący, i która dzięki temu zapewnia aż 3 szerokości koszenia w zakresie 70,5 – 115,5 cm. Ta maszyna cieszyła się największym zainteresowaniem profesjonalistów na ubiegłorocznej edycji TSW i z powodzeniem pracuje już na kilku plantacjach w Polsce. Więcej informacji o RM60 W...

Ofertę Orec na naszym stoisku uzupełnią kosiarki bijakowe HR812 H  i HRC813 H  oraz glebogryzarka SF600 (szerokość robocza 50 cm) i nowość 2023 – wielofunkcyjny kultywator AR650 (szerokość robocza 25 cm) napędzane niezawodnymi silnikami Honda..


Nasza oferta dla producentów warzyw i owoców jest znacznie bogatsza, dlatego na stoisku zaprezentujemy również wybrane modele:


Zapraszamy na nasze stoisko E8! Będziemy tam dla Was. Z przyjemnością opowiemy Wam o naszej ofercie maszyn przeznaczonych do pielęgnacji Waszych plantacji i odpowiemy na Wasze pytania.

XIII Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

18 – 19 stycznia 2023r.
KIELCE, ul. Zakładowa 1

Godziny otwarcia:
18 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 17:00
19 stycznia 2022 godz.: 9:00 - 16:00


Więcej informacji o targach TSW...

Katalog OREC

S5 Box