Aktualności

W naszej ofercie pojawiła się nowa maszyna – RMK151, kompaktowa karczownica traktorowa o konstrukcji wzorowanej na popularnej RMK150, ale zapewniająca podwyższony poziomie komfort obsługi maszyny i pracy. Maszyna jest dłuższa od RMK150 i zapewnia więcej przestrzeni dla wygodnego ustawienia nóg operatora. Wyposażona jest również w amortyzowany fotel, dzięki któremu jazda po wyboistym terenie staje się praktycznie nieodczuwalna.
RMK151 posiada tę samą unikalną konstrukcję – korpus z ruchomym ramieniem bocznym, dwa systemy tnące, przekładnię hydrostatyczną i skrzynię biegów z blokadą mechanizmu różnicowego, skrzynię biegów (prędkość jazdy do przodu do 10, w tył – do 7 km/h), duży zbiornik na paliwo (12l), regulację ustawienia wysokości części tnącej jednostki głównej.

RMK151, jak RMK150, jest rekomendowana przede wszystkim do odchwaszczania plantacji borówek oraz innych upraw rzędowych oraz do skutecznego i szybkiego wykaszania traw i zarośli na farmach fotowoltaicznych, ponieważ ramię boczne zakończone kołem piankowym chroni drogocenne krzewy czy instalacje przed jakimkolwiek mechanicznym uszkodzeniem.

Chcesz sprawdzić nowe udogodnienia RMK151? Zamów bezpłatny pokaz – zapraszamy do kontaktu z najbliższym Autoryzowanym Centrum Orec lub naszym Menedżerem Produktu – Adamem Olendrem, tel. kom. 509 401 938, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o zgłoszeniach znajdziesz TUTAJ.

Katalog OREC

S5 Box