Aktualności

Już wkrótce, FL500 BC - podstawowy model karczownicy OREC przeznaczonej dla profesjonalistów, będzie dostępny w całej Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Aries Power Equipment reprezentowanej przez ponad 100 Autoryzowanych Punktów Dilerskich w całej Polsce.
Dynamicznie rosnąca popularność karczownicy rotacyjnej FL500 BC zdecydowała o udostępnieniu tej niezawodnej maszyny w całej naszej Autoryzowanej Sieci Dilerskiej. Pozostałe modele karczownic OREC – rotacyjna SH71H (W), bijakowe HRC673 H, HR672 H, HR812 H i traktorowe, RM830, RM952, RM982F i RMK150 są dostępne w regionalnych Autoryzowanych Centrach OREC zlokalizowanych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, łódzkim, podlaskim, pomorskim, śląskim i warmińsko-mazurskim.FL500 BC o szerokości roboczej 50 cm to podstawowy model profesjonalnych karczownic OREC, która jest przeznaczona do dokładnego koszenia wysokich i bardzo wysokich traw oraz zarośli na przydrożnych trawnikach, w rowach,  w sadach, winnicach, na terenach upraw szkółkach leśnych, itp. Jest to maszyna o solidnej konstrukcji, wyposażona w trwały nóż rotacyjny, którego wysokość jest regulowana w zakresie 2 – 8 cm, silnik Honda o mocy maks. 5,5 KM, blokadę mechanizmu różnicowego, skrzynię biegów z 3 biegami do przodu i 1 biegiem wstecznym, regulowaną kierownicę. Koła o dużym polu bieżnika zapewniają sprawne poruszanie się w każdych warunkach, również na terenach o nierównym ukształtowaniu. Opcjonalnie może być też doposażona w ostrze do mulczowania, dzięki czemu nie ma konieczności wygrabiania pokosu, ponieważ ten stopniowo przekształca się w nawóz naturalny.  

Karczownice można sprawdzić osobiście - organizujemy pokazy funkcjonalności połączone z testowaniem FL500 BC oraz wszystkich pozostałych karczownic dostępnych w naszej ofercie. Zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Adamem Olendrem Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment.  

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938

Katalog OREC

S5 Box