Porady

Silnik Honda GX340 o mocy 11 KM, szerokość koszenia 80 cm, przekładnia mechaniczna z blokadą mechanizmu różnicowego i bardzo wydajny system tnący to tylko niektóre z cech wydajnej karczownicy bijakowej HR812H. Dzięki solidnej konstrukcji zamkniętej w kompaktowych wymiarach, karczownica bez wahania pokonuje nadbrzeża, wysokie zbocza czy od dawna nieuprawiany obszar. Szerokie koła z wysokim bieżnikiem stabilnie prowadzą maszynę w każdym terenie, a przede wszystkim na grząskim gruncie. Łatwe manewrowanie maszyną zapewniają 3 biegi w przód i 1 do tyłu, a przede wszystkim  regulowana kierownica z 4 pozycjami ustawiania wysokości i 5 pozycjami ustawień bocznych zapewniając tym samym precyzyjne dostosowanie pracy do warunków pracy i preferencji operatora.System tnący – kluczowy aspekt sprawnego karczowania

Karczownica HR812H jest przeznaczona do koszenia, wycinania, karczowania nie tylko wysokich traw, ale przede wszystkim zarośli, chwastów i zdrewniałych łodygach i krzewów. Bęben zbudowany z 46 uchylnych ostrzy z japońskiej stali wyciętych w kształcie litery „Y” pokonują również niewielkie pnie ściętych drzew, które przeszkadzają w zagospodarowaniu terenu. Dodatkowo, ostrza ustawiane na wysokości od 2 do 11 cm rozdrabniają pokos, produkując w ten sposób ekologiczny nawóz, który może być pozostawiony na danym terenie lub zebrany i zutylizowany w inny sposób.

Zainteresowanych pokazem i testowaniem karczownicy HR812H zapraszamy do kontaktu z Adamem Olendrem, Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938.

OREC NA ŚWIECIE

Katalog OREC

S5 Box