Aktualności

2-3 października 2019r. w Warszawie (Tor Służewiec) odbędą się pierwsze w Polsce show ogrodnicze w formule B2B skierowane do profesjonalistów zajmujących się kompleksową pielęgnacją zieleni - przedstawicieli zakładów komunalnych, pracowników zakładów zieleni miejskiej, właścicieli i zarządców ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, firmy wykonujące ogrody, architektów krajobrazu, zarządców dróg i nieruchomości.

GREEN AREA SHOW

Profesjonalistów zainteresowanych pokazami karczownic OREC zapraszamy na stoisko Aries Power Equipment nr 31, a przede wszystkim do kontaktu z Adamem Olendrem, Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment. Postaramy się pomóc w umożliwieniu bezpłatnego wstępu na teren GASHOW!

Adam Olender
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. kom. 509 401 938

Na stoisku pokażemy także  wiele urządzeń Honda przeznaczonych do pielęgnacji zieleni, jak najbardziej zaawanasowane technicznie kosiarki HRX 476 C2 VKEHRX 476 C2 VYEHRX 537 C5 VKE napędzane najnowszymi silnikami czterosuwowymi oraz zatapialne pompy elektryczne AriesPump http://www.mojahonda.pl/urzadzenia/motopompy-honda/elektryczne-pompy-zatapialne.

Na te dni zaplanowaliśmy też PREMIERĘ NOWOŚCI w naszej ofercie, jak kosiarki akumulatorowe Honda IZYON, nowy zestaw akumulatorowy Honda (wykaszarka, nożyce, dmuchawa) oraz rębaki GTS w nowej odsłonie. Wszystkie prezentowane urządzenia będzie można przetestować w warunkach polowych!

Do zobaczenia na GASHOW 2019!

Katalog OREC

S5 Box