Aktualności

Jedna z kosiarek rotacyjnych OREC SH71H (W) już pracuje na odcinku S8! Podczas testowania przez firmę usługową Architektura Zieleni i Środowiska HORTUS  z Ełku, karczownica sprawnie skosiła trawę o wysokości ok. 120 cm oraz zgrubiałe łodygi polnych roślin.

Maszyna zrobiła na tyle dobre wrażenie, że powiększyła park maszynowy firmy! Karczownica SH71H (W) o szerokości roboczej 70 cm, wyposażona w 2 wymienne noże (do koszenia i mulczowania), niezawodny silnik Honda GXV 340 i aluminiową skrzynię biegów nie tylko szybko karczuje teren, ale jest także łatwa w obsłudze i transporcie.Dzieląc przestrzeń bagażnika służbowego furgonu z innymi narzędziami, karczownica zapewnia firmie oszczędność czasu i zdecydowanie lepszą logistykę pracy. Dodatkowo, dzięki nowej maszynie firma poszerzyła zakres usług o karczowanie poboczy dróg, terenów zieleni i przywracanie gruntom wartości użytkowej, np. nieużytków pod budowę domu.

Wszystkich zainteresowanych pokazem i testowaniem karczownic OREC zapraszamy do kontaktu z Adamem Olendrem, Menadżerem Produktu Karczownice OREC w Aries Power Equipment, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom. 509 401 938

Katalog OREC

S5 Box